Анонс заходів Кіровоградської бібліотеки ім. Т. Шевченка з 20 по 24 січня

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 627

Анонс масових заходів Кіровоградської обласної бібліотеки для дітей ім. Т.Г.Шевченка з 20 по 24 січня 2016 року.

20 січня о 14.00 у відділі комп’ютерних технологій та забезпечення Інтернет-доступу користувачам відбудеться заняття з циклу «Комп’ютер та Інтернет з нуля» на тему: «Пошук та збереження інформації в мережі Інтернет».
Цього дня фахівці відділу дитячого та сімейного читання запрошують всіх бажаючих познайомитися з книжковою виставкою «Соборна Україна – одна на всіх як оберіг», а також відвідати книжкову виставку «Наша сила в єдності: Україна Соборна!».

22 січня о 14.00 фахівці відділу дитячого та сімейного читання запрошують всіх бажаючих взяти участь у рольовій грі «Правознавча скринька» та познайомитися з книжковою виставкою «Соборна Україна – одна на всіх як оберіг» до Дня Соборності України.

22 січня о 14:30 у відділі підліткового читання та інформаційно-консультативних послуг користувачам буде проводитись патріотична ерудит-вікторина «Люблю я землю українську». Запрошуємо всіх охочих, хто цікавиться історією та звичаями свого народу взяти участь у пізнавальній вікторині та відвідати нашу книжкову виставку.

24 січня о 13.00 у відділі естетичного спрямування та організації змістовного дозвілля користувачів на вас чекає кінозал вихідного дня: «МУЛЬТИ-ПУЛЬТИ».

Сподобалася стаття?
мир тв
загрузка...