У Кіровограді відбудеться тренінг для активних студентів

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 573

6-7 лютого у приміщенні Кіровоградського національного технічного університету відбудеться тренінг для представників органів студентського самоврядування та активних студентів Кіровоградської та Черкаської областей.

Запрошуються активні студенти та представники студентського самоврядування вищих навчальних закладів Кіровоградської та Черкаської областей.

Метою тренінгів є створення у вищих навчальних закладах України самодостатнього та дієвого студентського самоврядування, надання практичних навичок щодо участі студентів у вдосконалені організації навчального процесу, реалізації студентських проектів, створення студентських медіа, а також участі студентів у забезпеченні прозорості діяльності вищих навчальних закладів та боротьбі з корупцією.

Нагадаємо, що Міністерство освіти і науки України спільно з провідними молодіжними студентськими організаціями проводить серію тренінгів для представників органів студентського самоврядування та активних студентів.

Реєстрація проводиться за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1WYoqDDoTZqkGnzPFxrl1mCxxJFqiEPUhPeq_Tzd61Ak/viewform

Сподобалася стаття?
мир тв
загрузка...