Анонс заходів Кіровоградської бібліотеки для юнацтва з 1 по 7 лютого

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 831

З 1 по 7 лютого Кіровоградська обласна бібліотека для юнацтва запрошує на заходи.

До Дня закоханих Кіровоградська обласна бібліотека для юнацтва спільно з громадською ініціативою «Армія SOS» та громадською організацією ТІМО «Відкриті двері» розпочинають акцію «З любов’ю до військового», що триватиме з 27 січня по 11 лютого 2016 року.

У рамках акції відбуватиметься збір продуктів харчування та засобів особистої гігієни (пральний порошок, миючі засоби, вологі та сухі серветки, туалетний папір, чай, кава, солодощі). Усім бажаючим допомогти звертатися до бібліотеки або за номерами: (095) 471-27-67(Тетяна).

З 1 лютого у відділі популяризації книги буде представлена «Інформація для переселенців із Криму та Східних регіонів України» у формі книжкової виставки.

Відвідувачі зможуть знайти корисні контакти та адреси установ, які покликані полегшити адаптацію у нових умовах і зробити життя більш комфортним.

З 2 лютого у відділі популяризації книги працюватиме книжкова виставка із чудовою назвою «Людина приходить у світ для любові» (за сторінками художніх творів до Дня св. Валентина). Про щасливе та нерозділене кохання, про радощі, захоплення та тугу розкажуть читачеві представлені книжки.

З 3 лютого відділ мистецтв запрошує на книжкову виставку «Мистецькі перлини Криму». Від давніх часів півострів був ареною військових баталій та змінив чимало народностей, що його населяли.

7 лютого відбудеться чергове засідання студії творчого настрою «фАРТ». Воно відбуватиметься у рамках акції «З любов’ю до військового».

З 12.00 до 15.00 відвідувачі зможуть виготовити красиву валентинку та передати її хлопцям, що сьогодні знаходяться на сході України. Про матеріали, що треба мати з собою для роботи, можна дізнатися на сайті бібліотеки lib.kr.ua. Також можна приносити з собою подарунки для наших воїнів.

Час та дата проведення заходів може змінюватись.

За докладною інформацією звертайтеся за телефоном: (095) 47-127-67.

Сподобалася стаття?
загрузка...