Анонс заходів Кіровоградської бібліотеки для юнацтва з 15 по 22 лютого

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 753

З 15 по 22 лютого Кіровоградська обласна бібліотека для юнацтва запрошує на заходи.

15 лютого до Міжнародного дня рідної мови у відділі популяризації книги буде оформлена книжкова виставка «Українська мова у вимірах сьогодення».

О 13.00 у відділі мистецтв відбудеться вечір-вшанування «Творець архітектури Єлисаветграда – Яків Паученко». Яків Васильович – видатний архітектор, іконописець, автор проектів значного числа будівель у місті. Більше 10 будівель на сьогодні є пам’ятками архітектури.

О 13.00 та 14.00 у відділ абонементу можна побувати на літературному круїзі «Країна леді та джентльменів (традиції, культура, література Великої Британії)». Оскільки 2016 рік в Україні оголошено роком англійської мови, цей захід покликаний познайомити кіровоградців із політичним устроєм, мовою, літературою, освітніми закладами Британії, якими вона славна на весь світ, а також із їх цікавими та незвичайними традиціями- сирними гонками, голубими качками тощо. Родзинкою стануть цікаві, не сухі факти та веселі історії із життя Туманного Альбіону. Також цей захід проводитиметься 19 лютого о 14.10.

З 16 лютого у відділі популяризації книги буде представлена авторська робота Тараса Березовського «Анексія. Острів Крим. Хроніка «гібридної війни». У виданні аналізуються механізми та технології так звані «гібридної» війни на території АР Крим.

17 лютого у відділі абонементу відбудеться книжкова виставка «Крим – це Україна». Для того, щоб пам’ятати події, що змусили здивуватися та жахнутися весь цивілізований світ, а також підтримати тих небайдужих та сміливих, хто навіть в окупації має сміливість заявити про свою «українськість», пропонуємо відвідати бібліотеку.

О 14.30 у читальному залі відбудеться захід «Афганістан: не згасне свіча болю» у формі історичного альманаху. Поділяючи біль з тими, хто втратив у чужих війнах своїх чоловіків і дітей, віддаючи шану всім учасникам подібних подій, 15 лютого в Україні на законодавчому рівні – день вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

О 16.00 у відділі абонементу відбудеться засідання клубу «Ліра» на тему «Зимовий мотив. Ольга Полєвіна». На вечорі поезії поціновувачі творчості познайомляться з членом Національної Спілки письменників України та Кіровоградського літературного об’єднання «Степ» Ольгою Полєвіною, яка працює у наступних жанрах: поезія, проза, переклад, літературна критика, публіцистика.

19 лютого о 13.45 відділ мистецтв запрошує на відеомандрівку «Мова жестів різних народів».

22 лютого у відділі популяризації книги буде оформлена книжкова виставка «Бездомність. Шляхи вирішення проблеми». У сучасній Україні немає статистичних даних щодо кількості безхатченків, але лише у Києві їх щонайменше 12 тисяч.

Час та дата проведення заходів може змінюватись. За докладною інформацією звертайтеся до обласної бібліотеки для юнацтва або за телефоном: (095) 47-12-767.

Сподобалася стаття?
мир тв
загрузка...