Анонс заходів Кіровоградської бібліотеки для дітей ім. Шевченка з 15 по 21 лютого

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 540

Анонс масових заходів Кіровоградської обласної бібліотеки для дітей ім. Т. Г. Шевченка з 15 по 21 лютого 2016 року.

15 лютого о 13:00 у відділі естетичного спрямування та організації змістовного дозвілля користувачів у рамках творчого проекту «Креативна малювалка» відбудеться майстер-клас «Витівки пустотливого аркуша».

16 лютого о 13:30 у відділі дитячого та сімейного читання відбудеться перегляд віртуального уроку «На майданчику грай – правила не забувай» з циклу заходів клубу «Безпека для малюків».

О 14.00 годині у відділі комп’ютерних технологій та забезпечення Інтернет-доступу користувачам відбудеться заняття з циклу «Комп’ютер та Інтернет з нуля» на тему: Пошук та збереження інформації в мережі Інтернет».

О 14.00 у відділі підліткового читання та інформаційно-консультативних послуг відбудеться година пам’яті «Герої не вмирають!». Під час заходу, ви познайомитесь з буремними подіями на майдані та вшануєте хвилиною мовчання Героїв Небесної Сотні.

З 16 лютого у відділі підліткового читання та інформаційно-консультативних послуг користувачам діятиме літературна виставка «Кримська весна чи окупація?», приурочена до другої річниці тимчасової окупації Криму. Ви зможете познайомитись з літературою та періодикою, присвяченою тим подіям.

18 лютого о 14:00 у відділі естетичного спрямування та організації змістовного дозвілля користувачів пройде година пам’яті: «Небесна сотня янголів, які стали героями».

О 14:00 у відділі дитячого та сімейного читання на відбудеться медіа-подорож «Рекорди тваринного світу» з циклу заходів «Живосвіт», під час якої учасники познайомляться із неповторним світом природи.

О 14.30 у відділі підліткового читання та інформаційно-консультативних послуг користувачам буде проводитись інтелектуальний марафон «Мова рідна на рідній землі». У відділі буде представлена книжкова виставка «Мова – дзеркало народу», де ви зможете переглянути кращі зразки творів про рідну мову.

21 лютого о 13:00 у відділі естетичного спрямування та організації змістовного дозвілля користувачів відбудеться кінозал вихідного дня: «Мульти-пульти».

Сподобалася стаття?
мир тв
загрузка...