Кіровоградська письменниця презентує свою книгу

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 929

У четвер, 24 березня, з 13.00 до 14.00 відбудеться презентація книги дипломанта Міжнародного літературного конкурсу романів, кіносценаріїв, п’єс, пісенної лірики та творів для дітей «КОРОНАЦІЯ СЛОВА» Ольги Мігель «Сновида».

 

Захід проходитиме у відділі популяризації книги та організації змістовного дозвілля молоді (ІІ-ий поверх) Кіровоградської обласної бібліотеки для юнацтва.

Користувачів бібліотеки ознайомлять з книгою кіровоградської письменниці Ольгою Мігель, яка презентує книгу «Сновида».

При зміні дати та часу проведення заходу, додатково буде повідомлено.

За докладною інформацією звертайтеся до обласної бібліотеки для юнацтва тел. 095 471 2767 - Букач Тетяна Станіславівна – завідувач сектору соціокультурної діяльності.

Довідково. Містичний роман «Сновида» 26-річної кіровоградки Ольги Мігель отримав спеціальну відзнаку від Київського Національного Університету Шевченка на конкурсі «Коронація слова-2015».

Ольга потрапила у список 60-ти щасливчиків з 6000 учасників, роботу та талант яких відмітило висококваліфіковане журі. Ольга пише гостросюжетні пригоди, фантастику, містику. Вона - ексцентричний ескапіст із загостреним почуттям прекрасного. Сучасному читачеві вже відомі її твори: "Серые мотыльки. Дедлайн 14”, "Принц на белом кальмаре”, “Дьявольская работенка, или Мой Адский гарем!”, “ДР: Мой адский начальник!”, “Падшие пророки”, “Ведьмы в кедах, или Лесной песняр», «Багровый дневник», «50 оттенков пельменей (Осторожно, ПАРОДИЯ)», «Поцелуй из украденного прошлого», «Некромант и Черная бабочка. Зов забытых сновидений» та ін.

Сподобалася стаття?
мир тв
загрузка...