У Кіровоград з’їдуться музиканти з усієї України

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 727

У п’ятницю, 8 квітня, о 16.00 у Кіровоградському музичному училищі відбудеться відкриття Всеукраїнського фестивалю-конкурсу "Нейгаузівські музичні зустрічі". Захід у Кіровограді проходять щорічно навесні і приурочені до дня народження Маестро.

У виконанні симфонічного оркестру Кіровоградського музичного училища публіці буде презентовано твір І.Алексійчук для двох фортепіано з оркестром "Мости до невидимих берегів", солісти - заслужений артист України Юрій Кот та лауреат міжнародних конкурсів Ірина Алексійчук (м.Київ). Також прозвучить Рапсодія на тему Паганіні для фортепіано з оркестром С.Рахманінова, соліст – заслужений артист України Йосип Єрмінь (м.Львів).

У ХVІ Всеукраїнському конкурсі візьмуть участь 43 піаністи із 16 областей України. Серед молодих піаністів буде проведено конкурс.
Довідково. Фестиваль-конкурс започаткований у 1988 році до столітнього ювілею великого піаніста і педагога, уродженця Єлисаветграда Генріха Нейгауза. Відтоді "Нейгаузівські музичні зустрічі" проходять у Кіровограді щорічно навесні і приурочені до дня народження Маестро.

 

Сподобалася стаття?
мир тв
загрузка...