Молодь Кіровоградщини позмагається у конкурсі «Безпечна весна»

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 898

У понеділок, 4 квітня, у Кіровограді стартував конкурс «Безпечна весна». Організатором конкурсу є ОБФ «Повернення до життя» в рамках проекту «Права і здоров'я уразливих груп населення: заповнюючи прогалини» за підтримки МБФ «Спід Фонд Схід-Захід».

Участь у конкурсі можуть взяти жителі Кіровограда і Кіровоградської області віком від 14 до 25 років.
Учасники позмагаються за призи в таких номінаціях:
- "Краще фото";
- "Краще аматорське відео";
- "Есе"
- "Кращий малюнок"

Правила участі в конкурсі:
1.1. Для участі в конкурсі необхідно подати анкету учасника і роботу в оргкомітет, надіславши їх на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. . Анкету учасника можна скачати в групі «Це просто».
1.2. Кількість робіт від одного учасника не більше 2 (фото, малюнок).
1.3. Автору повинні належати авторські права на кожну подану їм на конкурс роботу. У разі публікації або показу на виставці представлених на конкурс робіт організатори не несуть відповідальності за претензії чи скарги з боку осіб, які фігурують на цих роботах.
1.4. Всі надіслані на конкурс роботи не повертаються і не рецензуються.
1.5. Оргкомітет залишає за собою право тиражування, відтворення і демонстрації робіт в контексті заходи для освітлення конкурсу без виплати авторського гонорару, але із зазначенням авторства та назви робіт.
1.6. Усі надані на конкурс матеріали повинні відповідати основній темі "Безпечна весна" пошук шляхів подолання загрози поширення ВІЛ / СНІД, наркозалежності, соціально-небезпечних хвороб ІПСШ. Роботи, що не відповідають умовам конкурсу, не розглядаються і не рецензуються.
1.7. Конкурсні роботи та анкету учасника представляються в організаційний комітет
Для участі необхідно ознайомитися з положенням про конкурс, заповнити та подати анкету учасника.
Конкурс проводитиметься до 27 квітня. Переможців оголосять 29 квітня.

Сподобалася стаття?
мир тв
загрузка...