Кіровоградців запрошують на десятигодинний експрес-курс з психології

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 553

У суботу, 23 квітня, в Кіровограді проведуть базовий експрес-курс «Використання асоціативних метафоричних карт в психологічному консультуванні». Про це повідомляється на сторінці у фейсбук «Використання асоціативних метафоричних карт в психологічному консультуванні».

Під час курсу за 10 годин (2 дні) слухачів познайомлять з базовими техніками та особливістю застосування метафоричних асоціативних карт у роботі.
В програмі курсу:
- Використання асоціативних метафоричних карт в індивідуальному і сімейному консультуванні . Алгоритми технік та їх пропрацювання на практиці
- Використання метафоричних карт в дитячій психотерапії, в батьківсько-дитячому консультуванні, в індивідуальному та груповому форматі роботи з дітьми та підлітками
- Використання асоціативних карт в роботі зі стресом та психотравмою
- Техніки розсипом: робота під запит учасників групи
- Техніки, алгоритми, пропрацювання в парах та в групі
Експрес-курс вестимуть Світлана Ніколаєнко - магістр психології, практичний психолог, арт-терапевт , тренер по запобіганню та лікуванню ПТСР, дійсний член ГО DEVELOPMENT FOUNDATION, дійсний член ассоціації дитячих та сімейних психологів України,Оксана Матвиенко - практичний психолог, тренер по запобіганню та лікуванню ПТСР, арт-терапевт , дійсний член ГО DEVELOPMENT FOUNDATION.
Після закінчення базового курсу (10 годин) учасники отримають Сертифікат .

Щодо організаційних питаннях та за додатковою інформацією, звертайтесь за телефоном:
0993059070 - Олена
0660140628, 0684860133 - Юлія

Сподобалася стаття?
мир тв
загрузка...