Кіровоградські школярі позмагаються у конкурсі дитячого плакату з екологічної тематики

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 566

У четвер, 14 квітня, о 14.00 в Орхуському центрі екологічної інформації Кіровоградської універсальної бібліотеки ім. Д. Чижевського проводитиметься конкурс дитячого плакату з екологічної тематики “Збережемо природу рідного краю”.

Захід присвячено Дню довкілля. Конкурс організований департаментом екології та природних ресурсів Кіровоградської облдержадміністрації та Орхуським центром екологічної інформації обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Д. Чижевського.

До участі у конкурсі запрошені учні загальноосвітніх шкіл та вихованці позашкільних навчально-виховних закладів міста та області віком від 10 до 15 років.

Організатори конкурсу попіклувалися про те, щоб забезпечити учасників усім необхідним для творчого процесу - фарбами, пензлями, плакатними аркушами тощо.

Члени журі - представники департаменту екології та природних ресурсів, працівники обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Д.Чижевського, вчителі образотворчого мистецтва - оголосять результати конкурсу одразу по його завершенні. Переможців нагородять дипломи та подарунки.
Захід відвідати можуть усі бажаючі.

Сподобалася стаття?
мир тв
загрузка...