Кіровоградцям презентують пункт європейської інтеграції

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 685

У четвер, 14 квітня, о 13.30 в Кіровоградській обласній бібліотеці для юнацтва відбудеться презентація пункту європейської інтеграції «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся».

Захід створено за підсумками перемоги бібліотеки у конкурсі Української Бібліотечної Асоціації «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в пунктах європейської інформації в бібліотеках» за підтримки Європейського Союзу (програма Erasmus +(Жан Моне)».

Під час заходу відбудеться:

- Презентація пункту європейської інтеграції «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся» в рамках проекту Української Бібліотечної Асоціації «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в пунктах європейської інформації в бібліотеках» за підтримки Європейського Союзу (програма Erasmus +(Жан Моне)»;

- Представлення досвіду членів Ради Євроклубів Кіровоградської області та євроклубів ЗОШ № 30 («Європейський»), гімназії ім. Т. Шевченка;

- Музичний супровід від учнів Кіровоградської музичної школи №1 ім. Г. Г. Нейгауза

Довідково. Діяльність пункту європейської інтеграції «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся» обласної бібліотеки для юнацтва буде спрямована на збір та розповсюдження інформації щодо євроінтеграції, на налагодження взаєморозуміння між людьми, активізацію міжкультурного діалогу.

У 2015 році Українська бібліотечна асоціація стала переможцем програми Європейського Союзу «Еразмус+ (Жан Моне)» та з вересня 2015 року розпочала реалізацію проекту «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в пунктах європейської інформації в бібліотеках».

Проектом передбачено відкриття в містах і районах по всій Україні 100 пунктів європейської інформації та забезпечення їх необхідними інформаційними матеріалами. Для того, щоб визначитися з бібліотеками – місцями розташування пунктів, було проведено конкурс проектів.

Бібліотеки Кіровоградщини вибороли право на створення 5 таких пунктів: серед них Долинська районна бібліотека для дорослих, Маловисківська района бібліотека ім. Лесі Українки, Олександрійська міська центральна бібліотека ім. О. С. Пушкіна, Олександрівська районна бібліотека для дорослих і Кіровоградська обласна бібліотека для юнацтва.

 

Сподобалася стаття?
мир тв
загрузка...