Активістів Кіровоградщини запрошують до обміну успішним досвідом

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 838

У середу, 20 квітня, правозахисна громадська організація «Територія успіху» проведе відкрите звітування про результати своєї річної діяльності. Про це повідомляє прес-служба Території успіху.

 

Представники громадських рухів, організацій, активістів, чиї реалізовані чи запроваджені ідеї змінюють світ на локальному рівні, поділяться своїм досвідом у форматі короткої презентації тривалістю «7 хвилин+1 хвилина на оплески».
На захід запрошують неурядові організації та активістів Кіровоградщини.

Для участі обов’язково необхідно зареєструватися, заповнивши форму. Учасники, які бажають виступити, повинні підготувати коротку доповідь, мають надіслати анкети до 14 квітня включно, слухачі — до 16 квітня.

«Одним із основних принципів діяльності ГО «Територія успіху» є відкритість і прозорість діяльності. Тому публічне звітування стало невід’ємною частиною нашої роботи. Цього разу ми вирішили презентувати також і результати діяльності наших партнерів з області, з якими співпрацювали у рамках грантингової діяльності. А в ході планування події захотілося створити платформу для тіснішого контакту місцевих активістів. Тому цей формат звітування ми неофіційно називаємо “TEDx для громадських активістів”», — прокоментувала запрошення представник ГО «Територія успіху» Юлія Ярова.

Довідки за телефоном: (0522) 32-36-59 або (099) 27 07 609 - Юлія.

Сподобалася стаття?
мир тв
загрузка...