Учасників АТО і постраждалих від конфлікту на Сході запрошують знятись у кіно

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 570

У Кіровограді проводять кастинг на зйомку кінострічки "Оченята" (проект "Діти проти війни"). Про це на своїй сторінці у фейсбук повідомляє Євгенія Аболмасова.

Для участі у проекті потрібні діти, батьки або родичі, рідні яких знаходяться у зоні АТО або постраждали від бойових дій:
- дівчата (вік від 5 до 15 років)
- хлопці (вік від 6 до 15 років)
Дорослі, чоловіки - діючі воїни АТО, демобілізовані або постраждалі (вік від 40 до 60 років)

Кастинг проходитиме до кінця травня 2016 року. Для зйомки потрібно 21 дитина і четверо дорослих чоловіків. Перша презентація відбудеться в день Незалежності 24 серпня. Про місце проведення учасників попереджатимуть завчасно.
За зйомку у кінострічці винагорода не передбачена, оскільки це соціальний проект. Проте на даний час це питання ще розглядається.

Зйомка кінострічки проходитиме в період з 1 липня по 1 серпня 2016 року.
Більшість локацій будуть розташовані на території Кіровоградської області.

«Особливість кінострічки у тому, що вона озвучуватиметься трьома мовами: українська, російська та англійська. Пізніше можливо зробимо ще додаткові титри інших мов», - повідомила координатор проекту та режисер кінострічки Євгенія Аболмасова.

Координатор проекту та режисер кінострічки – Євгенія Аболмасова, керівник органів правління Громадської організації "Інформаційно-ресурсного центру "Крок вперед".
Автори віршів та сценарію – Ніна Сокуренко та Євгенія Аболмасова. 
Головний оператор – Володимир Живіцький.
Перекладачі – Марія Сологуб та Світлана Живіцька.

Заявки надсилайте на електрону адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (в заявці: фото, контакти батьків (для дітей), Прізвище, Ім'я, зріст, вік.
В темі листа: "Кастинг кінострічка "Оченята"

За довідками та питання звертатись до Євгенії Аболмасової.

Сподобалася стаття?
мир тв
загрузка...