23 квітня у Кіровограді презентуватимуть книжкові ексклюзиви

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 713

Цими вихідними у Кіровограді пройде вже друга за рахунком масштабна книговиставка "Весняний книговир". Ініціатором виставки виступає кіровоградське ТОВ "Імекс-ЛТД". Сьогодні на прес-конференції у міській раді розповіли про цікаві моменти даного заходу.

"Дата проведення весняного книговиру, а це 23 квітня, вибрана не випадково. Адже вона присвячена Міжнародному дню книги та авторського права,яке за рішенням ЮНЕСКО відзначається саме цього дня", - зазначила директор ТОВ " Імекс-ЛТД" Тамара Семіляк.

Виставка проходитиме три дні-з 22 по 24 квітня. Але всі ці три дні вона проходитиме на різних майданчиках. 22 квітня пройде виставка-ярмарка на Площі Героїв Майдану, в цій виставці візьмуть участь найактивніші книжкові магазини міста- це магазин "Буки", книгорозповсюджувач ПП " Мартинюк", "Книжковий світ" та " Шкільний Всесвіт". На виставці також буде представництво досить відомого в Україні видавництва-це "Видавництво Старого Лева". 

"Багато Київських видавництв теж погоджувалися приїхати до нас, але справа в тому, що "Весняний книговир" співпадає з " Книжковим арсеналом". Тому люди віддали перевагу останньому",- коментує Семіляк.

Цього дня на виставці презентуватимуть і чотири книжкові новинки від Кіровоградських майстрів пера. Представлять книгу українського письменника Олександра Жовни, книгу-розмальовку "Вулиці нашого міста", повість Олександрійської письменниці Наталії Фесенко, а також нову книгу презентуватиме дипломант " Коронації слова", кіровоградська письменниця Ольга Мігель.

У наступні 23-24 квітня кіровоградці зможуть переглянути кінострічку Жовни, відвідати поетичні читання молодих поетів міста, а також взяти участь у ексклюзивні арт-майстерні.

Сподобалася стаття?
мир тв
загрузка...