Кіровоградців запрошують на екскурсію за гратами (ФОТО)

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 1072

У середу, 20 квітня, в Кіровоградській установі виконання покарань (№14) відбувся «День відкритих дверей».

Захід пройшов у рамках забезпечення відкритості діяльності органів та установ виконання покарань та врахування громадської думки у процесі формування й реалізації державної політики у сфері виконання кримінальних покарань. Про це повідомляє Кіровоградська установа виконання покарань управління ДПтС України в області (№14).

Відвідувачам дали змогу оцінити і поглянути на умови життя людей, які знаходяться за гратами. В ході проведеного заходу усі присутні ознайомилися з порядком та умовами відбування покарання ув’язненими та засудженими, матеріально-побутовими умовами їх проживання, а також отримати відповіді на поставлені питання.

Відвідуючи їдальню для засуджених та ув’язнених, гості мали можливість не лише побачити, як відбувається приготування їжі, а й навіть спробувати її на смак.

Крім того екскурсанти ознайомились з дозвіллям неповнолітніх, які тримуються в установі та засудженими відділення обслуговування. Під час відвідування учбового класу, де черпають нові знання неповнолітні, виконуюча обов’язки заступника начальника установи з соціально-виховної та психологічної роботи Наталія Завада розповіла про сам учбовий процес, наявні підручники та літературу, бібліотеку установи, а також зазначила, що юнаки удосконалюють себе не лише у процесі навчання, а й випробовують свої вміння та навички в ході різноманітних творчих заходів та цікавих майстер- класів, які для них організовує та проводить персонал відділу соціально- виховної та психологічної роботи.

Кіровоградську установу виконання покарань (№14) можуть відвідати усі бажаючі.

Сподобалася стаття?
мир тв
загрузка...