Обласна універсальна наукова бібліотека ім. Д. Чижевського запрошує на заходи

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 650

25 квітня розпочинається передвеликодній тиждень. Великдень — це, мабуть, найсвітліше і довгоочікуване церковне свято. Причому, як для віруючих, так і для атеїстів. Але і ті, й інші прагнуть надати великодньому торжеству найбільшу пишність і прикрасити його з усією розкішшю, належною нагоди. Давайте і ми долучимося до цієї радості. Отже, про те, як ми готуємося і чим прикрашаємо свій будинок до світлого свята Великодня можна дізнатися з книжкової виставки «Верба красна розцвітає, про Великдень сповіщає», яка працює у відділі абонемента.

25 квітня у відділі обслуговування користувачів, а саме в інформаційно-просвітницькому гендерному центрі обласній бібліотеці ім. Д. Чижевського, розпочинає роботу книжкова виставки «Мікрокосм іншої статі».

26 квітня виповнюються 30-ті роковини з моменту страшної для всього людства техногенної ядерної катастрофи - аварії на Чорнобильській атомній електростанції. В ОУНБ ім. Д. І. Чижевського зі вшанування пам'яті жертв Чорнобилю та ліквідації аварії працюватимуть такі виставки: у відділі абонемента - книжкова виставка “І гіркота пече полинна”. В Орхуському центрі екологічної інформації - виставка «Чорнобиль – урок для людства».

26 квітня о 12.00 у відділі краєзнавства обласної бібліотеки ім. Д.І.Чижевського відбудеться презентація художньої виставки Надії Мовчан “Коли в душі цвіте Весна...”. Завітайте в гості до бібліотеки, подивіться й отримайте позитивну енергію Весни.

У відділі обслуговування користувачів розпочала роботу книжкова виставка «Пам'ять серця».

У відділі рідкісних і цінних видань Кіровоградської обласної універсальної бібліотеки ім. Д.Чижевського кіровоградці можуть переглянути виставку рідкісних і цінних видань «Світ дитячої книги». У відділі мистецтв насолодитися творчою виставкою майстра клаптикового шиття (печворку) Людмили Кривенко «Подих весни» та виставкою абстрактного живопису художника-аматора Олега Рудого «Кольори сучасності».

Екскурсію по виставкам можна замовити особисто у відділі мистецтв ОУНБ ім. Д. І. Чижевського або за телефоном 22-58-90.

Вхід на бібліотечні заходи - вільний.

Сподобалася стаття?
мир тв
загрузка...