Про пам’ятки Кіровоградщини зніматимуть відео

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 554

Кіровоградський обласний краєзнавчий музей проводять акцію «Культурна спадщина». У ній можуть взяти участь усі мешканці Кіровоградської області. Для цього необхідно зробити запис короткого відео (до 4 хв.) або фотографії про пам’ятку міста, села, навести кілька цікавих фактів про цю пам’ятку та її історію. Про це повідомляє сайт Кіровоградського обласного краєзнавчого музею.

Відео та фото потрібно надати за адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (з позначкою – «акція»).

Кращі матеріали будуть розміщені у соціальних мережах, на веб-сайті Кіровоградського обласного краєзнавчого музею і на виставці. Таким способом адміністрація музею має на меті привернути увагу до захисту навколишнього середовища і культурної спадщини рідного краю.

«Ми хочемо нагадати всім, що пам’ятки потрібно цінувати, зберігати як послання наших предків до майбутніх поколінь. Відкриймо для себе рідний край, його історію, природну привабливість!», - ідеться в повідомленні.

Сподобалася стаття?
мир тв
загрузка...