У Кіровограді відбудеться квітневий молодіжний форум

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 1241

У Кіровограді 28 квітня з 14.00 до 16.00 у прес-клубі (вул. Соборна, 1-а, колишня вул. 50 років Жовтня) пройде квітневий форум «KIROVOHRAD SMART CITY DAY». Цей форум має свою передісторію.

 форум

З метою поширювання позитивного досвіду молодіжних громадських організацій та молодіжних ініціативних груп Кіровоградщини створено конкурс на кращу соціальну ініціативу від молоді під назвою «YOUTH TALKS». Конкурс відбувається в межах проекту «Open Space» за підтримки Британської ради в Україні в межах програми «Active citizens». За результатами Конкурсу будуть відібрав кращі ініціативи для створення телевізійних історій успіху.

Саме на форумі «Kirovohrad Smart City Days» відбудеться нагородження переможців. Крім того, цього дня на обговорюватимуть такі теми: «Від хобі до бізнесу — з чого почати цей шлях?», «Мейкерство по-кіровоградськи», «Успішні інноваційні практики перетворення хобі у власну справу», «Як відкрити власну справу з нульовим або мінімальним стартовим капіталом?», «Як побудувати ефективну команду?», «Як віднайти свою “родзинку” та нішу?», «Конкурент – ворог чи друг?», «Тайм-менеджмент мейкера», «Особистісний розвиток як запорука успішного бізнесу», «Робота з клієнтами – говорить досвід», «Які канали просування використовувати?», «Роль соціальних медіа у просуванні продукту та ініціатив», «Бізнес-освіта – потрібна!».

 «Kirovohrad Smart City Days» є комунікаційним та освітнім майданчиком для обміну досвідом у сфері соціального підприємництва, громадянської освіти та урбаністики.
Його мета – активізація місцевих громад, насамперед молоді, а також знайомство з інструментами, які допомагають вирішувати місцеві проблеми, реалізовувати проекти та створювати успішні стартапи.
Кількість місць обмежена. Вхід вільний. Додатково можна ознайомитися за посиланням

Сподобалася стаття?
мир тв
загрузка...