До Дня пам'яті та примирення у Кіровограді презентуватимуть книгу "Переможці"

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 1117

5 травня 2016 року о 10.00 годині у конференц-залі Державного архіву Кіровоградської області відбудеться презентація книги «Переможці», яку упорядкував Іван Петренко - головний архівіст Державного архіву Кіровоградської області, історик-краєзнавець, член Національної спілки краєзнавців України, заслужений працівник культури України, почесний краєзнавець України, почесний краєзнавець Кіровоградщини. Повідомляє Державна архівна служба України.

 

2016 05 05

Ця книга ввійшла до серії «Архівні документи свідчать», яку започатковано бібліотекою видання «Між Бугом і Дніпром. Науково-краєзнавчий вісник Центральної України». У ній на основі архівних документів увічнюється пам’ять про учасників бойових дій у Другій світовій війні – уродженців та жителів Олександрівського району Кіровоградської області, які дочекалися Перемоги.

У рамках проведення заходу відбудеться презентація добірки архівних документів та матеріалів «Листи війни» підготовленої до Дня пам’яті та примирення і 71-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
Запрошуємо взяти участь у заході. Вхід – вільний. Адреса: вул. Академіка Корольова, 3.

Сподобалася стаття?
мир тв
загрузка...