Акцію «Безпечна кров» проведуть у Кіровограді

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 762

У п’ятницю, 13 травня о 10.00, у Кіровограді відбудеться акція «Безпечна кров». Захід, присвячений Всесвітньому дню пам’яті людей які померли від СНІДу, проведуть у Кіровоградському прес-клубі реформ (вул. Соборна, 1-а, ІІ поверх ТЦ «Копілка»). Про це повідомляє прес-служба КОВ ВБО «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД».

 

Під час акції активісти Кіровоградського обласного відділення Всеукраїнської благодійної організації «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» принесуть справжню кров ВІЛ+ людей, що приймають АРВ-терапію. Така кров є безпечною, оскільки науково доведено, що АРВ-терапія зменшує концентрацію вірусу в організмі людини.

У такий спосіб активісти звернуться до голови Кіровоградської облдержадміністрації Сергія Кузьменка із закликом вшанувати пам’ять людей, які померли від ВІЛ, та із вимогою забезпечити отримання лікування під медичним наглядом для усіх без винятку пацієнтів з ВІЛ в нашій області.

У свою чергу Всеукраїнська Мережа ЛЖВ уже направила до Кабінету міністрів України та Міністерства охорони здоров’я лист із вимогою забезпечити лікуванням усіх без винятку пацієнтів з ВІЛ уже у 2016-му році. Адже тільки 100% лікування зупинить епідемію ВІЛ в Україні і тільки 100% лікування зробить кров ВІЛ+ пацієнтів безпечною.

Під час акції відбудеться прес-конференція.

Сподобалася стаття?
мир тв
загрузка...