Жителів Кіровоградщини запрошують на екскурсію у Захарівку

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 2485

У суботу, 14 травня, в Захарівському музеї історії, що знаходиться у с. Захарівка Світловодського району, відбудеться презентація туристичного маршруту “Захарівка – мій рідний край, моя земля!”. Про це повідомляє "Захарівський музей історії" на своїй сторінці у фейсбук.

Перед в'їздом до с. Аудиторівки до туристів приєднається екскурсовод, яка розповість про туристичні об'єкти села Захарівки (єдиний в регіоні пам'ятник затопленим водами Кременчуцького водосховища селам, перший у Кіровоградській області пам'ятник Голодомору, меморіальні дошки С. Бузейнікову та І. Діброві, сторічний амбар, цілюще джерело старця Захара, річка Мала Березівка та багато інших).

Головним туристичним об'єктом Захарівської сільської ради є музей історії, в якому представлено близько 25 тисяч експонатів, які висвітлюють багатовікову історію всього району, включно з затопленою його частиною.
О 10:00 біля Захарівського музею історії можна буде послухати автентичних українських пісень, ознайомитись із виставками, взяти участь у майстер-класах і скуштувати захарівської козацької кулеші.

Групи для поїздки до с. Захарівки набираються до 13 травня.

Звертатись можна за телефонами: 0679455208, 0994447217, 0939351859 - Сергій, 0989689000 - Данило.

Сподобалася стаття?
мир тв
загрузка...