У Кіровограді презентують антикорупційні розслідування

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 651

У середу, 18 травня, о 12:30 у прес-центрі «Кіровоградський прес-клуб» відбудеться презентація результатів антикорупційних розслідувань. Про це повідомляє прес-служба Асоціації Політичних Наук.

Захід проходитиме за ініціативи Міжнародного центру перспективних досліджень разом із кіровоградським активістом Дмитром Сінченком, представником «Коаліції регіональних громадських організацій щодо забезпечення контролю над використанням державних фінансів».

Серед справ розглянуть діяльність депутата Ігоря Волкова, який на посаді голови бюджетної комісії Кіровоградської міської ради, впливав на виділення бюджетних коштів власній телекомпанії TTV. Також проаналізують розслідування справи про виділення понад 6,6 млн гривень бюджетних коштів на підтримку кіровоградських ГО, яке не контролювалося належним чином.

Деякі з цих ГО викликають сумніви через лобіювання інтересів окремих депутатів КМР.

Під час заходу буде презентовано «Антикорупційний портал громадських розслідувань» МЦПД у рамках проекту «UK-UA: Підтримка реформ в Україні» (Department for International Development, the United Kingdom)».

Антикорупційний портал громадських розслідувань дозволить громадським активістам, які проживають у регіонах, публікувати власні антикорупційні розслідування на тему використання державних коштів у регіонах України, а також отримувати фінансування з метою підтримки їх розслідувальної діяльності.

Антикорупційний портал – це проект громадських розслідувань коаліції регіональних НДО та окремих активістів, які поставили собі за мету контроль за використанням державних фінансів на місцевому рівні.

Автори, чиї розслідування будуть опубліковані, отримають гонорар для підтримки їх розслідувальної діяльності.

Сподобалася стаття?
мир тв
загрузка...