Анонс заходів обласної бібліотеки ім. Т. Шевченка з 16 по 22 травня

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 478

Анонс масових заходів обласної бібліотеки для дітей ім.Шевченка з 16 по 22 травня:

16 травня у відділі естетичного спрямування та організації змістовного дозвілля користувачів до дня сім’ї відбудеться перегляд виставки малюнків «Мій тато найкращий».

17 травня о 14 годині у відділі естетичного спрямування та організації змістовного дозвілля користувачів

18 травня о 14 годині у відділі естетичного спрямування та організації змістовного дозвілля користувачів відбудеться концерт «Дитячі мрії» за участі вихованців дитячої музичної школи №4.

17 травня о 10 годині 30 хвилин у відділі дитячого та сімейного читання відбудеться інтерактивне голосне читання казки «Срібний дзвіночок» з циклу заходів міні-проекту для дошкільнят «В гостях у казки».

17 травня о 14:00 у відділі підліткового читання та інформаційно- консультативних послуг користувачам буде проводитись виховна година «З родини йде життя людини», приурочена до Міжнародного Дня сім’ї. Запрошуємо всіх бажаючих відвідати захід та отримати багато корисних порад, як вирішувати проблеми та конфлікти в різноманітних сімейних ситуаціях та цінувати свою родину.

18 травня о 14 годині у відділі комп’ютерних технологій та забезпечення Інтернет-доступу користувачам відбудеться заняття з циклу «Комп’ютер та Інтернет» на тему: «Пошук та збереження інформації в мережі Інтернет».

З 18 травня у відділі підліткового читання та інформаційно-консультативних послуг користувачам діятиме книжкова експозиція «Європейська спадщина відкрита для світу», присвячена до Днів Європи в Україні. На виставці буде представлена література про країни Європи, з якої читачі зможуть познайомитися з їхньою історією та національними традиціями.

19 травня о 14:00 запрошуємо всіх бажаючих відвідати віртуальне турне «Країнами Європи». Ви зможете переглянути фото дайджест найкрасивіших місць цих країн та познайомитись з їхньою культурою.

22 травня о 12 годині працівники відділу дитячого та сімейного читання запрошують всіх бажаючих взяти участь у сімейному святі «Відчуваймо тепло родини», присвячене Міжнародному Дню сім’ї.

Вхід - вільний.

Сподобалася стаття?
мир тв
загрузка...