Координаційний центр з надання правової допомоги запрошує на роботу

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 841

Координаційний центр з надання правової допомоги Міністерства юстиції України оголошує конкурс з відбору кандидатів на посади начальників та/або заступників начальників бюро правової допомоги, що розпочнуть діяльність з 1 вересня 2016 року в усіх регіонах України. Про це повідомляє Кіровоградський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Заявки приймаються від осіб, які мають вищу юридичну освіту не нижче першого (бакалаврського) рівня, вільно володіють українською мовою та мають бажання приєднатися до команди системи безоплатної правової допомоги в Україні.

Середній рівень місячної заробітної плати – від 3 500 грн.

У Кіровоградській області бюро будуть утворені у: м. Бобринець, смт. Вільшанка, м. Гайворон, смт. Добровеличківка, м. Долинська, м. Знам’янка, смт. Компаніївка, м. Мала Виска, смт. Новгородка, смт. Новоархангельськ, м. Новоукраїнка, м. Новомиргород, смт. Олександрівка, смт. Онуфріївка, смт. Петрово, м. Світловодськ, м. Ульяновка, смт. Устинівка.

Дізнатися більше про вимоги до претендентів, строки проведення, умови участі в конкурсі та заповнити заявку на участь у ньому можна на веб-сайті: www.legalaid-jobs.in.ua

Заявки претендентів приймаються до 31 травня 2016 року. Додаткова інформація за телефоном: (0522) 32-07-97 .

Сподобалася стаття?
мир тв
загрузка...