У Кіровограді відкривається виставка художньої кераміки

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 549


18 травня о 14:00 у відділі мистецтв ОУНБ ім.Д.І.Чижевського відкривається виставка художньої кераміки Лариси Кулініч та студентів художньо - графічного відділення мистецького факультету КДПУ ім. Володимира Виниченка „Теракота”.
На виставці представлені творчі роботи кіровоградської художниці, відомої дослідниці регіонального гончарства Лариси Кулініч та результати педагогічної діяльності, представлені в творчості її студентів.
Творчі, дипломні та навчальні роботи молодих художників познайомлять глядача з доробком останніх років, який демонструє вишуканий смак та творчий пошук.

Робота над керамічним твором - це рух ідеї, метаморфози матеріалу та несподівані цікаві результати.
Запрошуємо переглянути оригінальну виставку робіт, що вирізняються довершеністю, лаконічністю, особливим мистецьким почерком у всьому розмаїтті матеріалів та технік.

Довідка. Кулініч Лариса Олександрівна (05.10 1972)

Навчалася у РХСШ ім. Т.Г.Шевченка в м. Києві (закінчила у 1990р.), на художньо-графічному факультеті ХДПУ ім. Г.Сковороди в м. Харкові (закінчила у 1996р.), в аспірантурі НПУ ім. М.Драгоманова в м. Києві (закінчила у 2005р.). Старший викладач кафедри образотворчого мистецтва та дизайну мистецького факультету КДПУ ім. В.Винниченка. Майстер художньої кераміки (атестація НСМНМУ), учасник обласних та всеукраїнських виставок (НСХУ та НСМНМУ) з 2006 року (Кіровоград, Одеса, Київ, Тернопіль).
Дослідниця регіонального гончарства, автор унікального проекту історичного гончарства «Цвітне. Гончарство» 2014.

Виставка працюватиме протягом 2-х місяців.

Адреса: вул. Велика Перспективна, 24.

Вхід - вільний.

Сподобалася стаття?
мир тв
загрузка...