Як у Кіровограді відзначать День прикордонника (Розклад заходів)

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 1151

Протягом двох вихідних днів на кіровоградців чекає низка тематичних заходів, які проведе Кіровоградське регіональне представництво "Української Спілки прикордонників" за підтримкою Окремого регіонального центру комплектування Південного РУ Державної прикордонної служби України.

Жителі та гості міста 27 та 28 травня зможуть відвідати наступні заходи:

27 травня

  • 14:00 - обласний художній музей (вул.В.Перспективна,60).

Відкриття виставки художніх картин (репродукція) Куркуль Беати присвячених прикордонникам. У заході беруть участь Куркуль Беата Альфредівна (Литовська Республіка), Голова Кіровоградської ОДА, Голова Кіровоградської міськради, Комісари обласного та міського військкоматів, представники силових і правоохоронних структур області, керівник Української Спілки прикордонників (м. Київ).

28 травня

  • 10:00 - сквер прикордонників.

Урочисте шикування прикордонників всіх часів з нагоди свята 28 травня – Дня прикордонника. У заході передбачено урочисте шикування, привітання від керівництва області та міста, покладання квітів до Меморіального знаку-захисникам міста-прикордонникам 79-го Ізмаїльського ПЗ, які в серпні 1941 р. захищали місто.

В заході візьмуть участь представники Держприкордонслужби України, сім’ї загиблих прикордонників, громадяни міста та області. Після чого присутні у Сквері прикордонників вирушають до Алеї Слави учасників АТО (Ровенський цвинтар) для покладання квітів до могил загиблих прикордонників Кіровограда.

Сподобалася стаття?
загрузка...