У Кіровограді нагородять переможців конкурсу "Молодіжна палітра"

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 912

1 червня о 12-00 в художньо-меморіальному музеї О.О.Осмьоркіна відбудеться нагородження переможців
Художнього конкурсу «Молодіжна палітра» імені Леоніда Бондаря до Міжнародного дня захисту дітей.
В 2016 році конкурс присвячений загальнонаціональній темі: «Ми - майбутнє України» до 25-річчя Незалежності України і проводився за такими видами образотворчого мистецтва: живопис, графіка, декоративне мистецтво.
До участі в конкурсі було запропоновано 115 творів учнів та студентів таких навчальних закладів: Кіровоградська дитяча художня школа ім. О.О.Осмьоркіна, Кіровоградська дитяча школа мистецтв (відділ образотворчого мистецтва), Народна студія образотворчого мистецтва «Соняшник» Кіровоградського ОЦДЮТ, Гурток декоративно-прикладного мистецтва «Палітра творчості» ЦДЮТ «Оберіг» Кіровоградської НВО ЗШ І-ІІІ ст. № 24, Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка (художньо-графічне відділення мистецького факультету) та Кіровоградський будівельний коледж (спеціальність «архітектурне проектування та внутрішній інтер’єр»).
Згідно з рішенням журі конкурсу переможцями стали 26 учасників, віком від 8 до 20 років, художні твори яких відзначені Дипломами І, ІІ, ІІІ ступеню в трьох номінаціях: І – учні початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів, шкіл естетичного виховання; ІІ – учні художніх студій та гуртків образотворчого мистецтва загальноосвітніх навчальних закладів; ІІІ – студенти вищих навчальних закладів мистецького та гуманітарного профілю за відповідними віковими категоріями.

Подяками відзначені 5 учасників та всі викладачі, вихованці яких стали переможцями конкурсу.
В художньо-меморіальному музеї О.О.Осмьоркіна презентована виставка творів переможців та учасників конкурсу, яка експонуватиметься до 30 червня.

Довідка. Художній конкурс «Молодіжна палітра» імені Леоніда Бондаря до Міжнародного дня захисту дітей започаткований художньо-меморіальним музеєм О.О.Осмьоркіна з метою виховання патріотизму підростаючого покоління та популяризації образотворчого мистецтва, сприяння розвитку дитячої та юнацької творчості, надання можливості учням та студентам реалізації власних творчих здібностей, виявлення та підтримка талановитої молоді і викладачів.

Конкурс носить ім’я відомого кіровоградського художника і педагога - заслуженого працівника культури України, члена Національної Спілки художників України, лауреата обласної премії в сфері образотворчого мистецтва та мистецтвознавства імені Олександра Осмьоркіна в номінації «національна традиція» Леоніда Івановича Бондаря (1938 - 2013), який понад двадцять років очолював Кіровоградську дитячу художню школу, якій в 1992 році було присвоєно ім’я О.О.Осмьоркіна.

Співорганізатором конкурсу є Кіровоградська обласна організація Національної Спілки художників України.
Переможці конкурсу відзначаються Дипломами та тематичним буклетом «Переможці Художнього конкурсу «Молодіжна палітра» імені Леоніда Бондаря до Міжнародного дня захисту дітей».

Заохочувальні призи для переможців конкурсу – предмети творчої праці художників (пензлі, фарби, альбоми та ін.) надав відділ культури і туризму Кіровоградської міської ради.

Сподобалася стаття?
загрузка...