Кіровоград приєднається до міжнародної акції СтопПутін

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 772

В п´ятницю, 10 червня організацією "StopPutin Stop WAR in Ukraine: Global event / Mіжнародна акція“ будуть проведені демонстрації проти війни Росії в Україні. Вони пройдуть одночасто в багатьох містах Европи, Канади та Сполучених Штатів Америки, в тому числі в Парижі, Барселоні, Цюріху, Будапешті, Празі, Варшаві, Франкфурті, Ліссабоні, а також в усіх обласних центрах України, зокрема в Кіровограді.

У Відкритому листі Головам держав і урядів Ради Європи представник організаторів вимагають подовжити санкцій стосовно Російської Федерації. Розгляд цього питання відбудеться на саміті ЄС 28-го/29-го червня 2016 року в Брюсселі.

Організація висуває наступні вимоги:
1. Всі російські військові з´єднання, російські танки, важка артилерія та інше озброєння повинні бути виведені з України!
2. Ситуація в Східній Україні повинна знаходитись під посиленим спостереженням з боку ОБСЄ. Спостереження повинно вестись цілодобово. Спостерігачам ОБСЄ повинен бути забезпечений вільний доступ на ділянки українсько-російського кордону, що є тимчасово непідконтрольними українській армії. В результаті повинен бути відновлений вільний доступ і контроль України над державним кордоном. Через невиконання Росією Мінських угод становище вздовж демаркаційної лінії на Донбасі в останні дні значно погіршилось, обстріли російською стороною щоденно призводять до загибелі українських військових і мирного населення.
3. Подовження існуючих санкцій проти Росії, що порушує Мінські мирні домовленості. У випадку подальшого недотримання Мінських мирних угод, санкції проти Російської Федерації повинні бути посилені!
Якщо ці вимоги не будут виконані, активісти попереджають про свою готовність до публічного і безстрокового голодування до виконання їх вимог.
Тому наполегливо прошу Вас із серйозністю сприйняти дане звернення».

У Кіровограді акція відбудеться 10 червня о 19.00 на площі ім. Героїв Майдану.

Сподобалася стаття?
мир тв
загрузка...