Кіровоградських дітей чекає школа юної леді і канікули з караоке

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 737

Анонс масових заходів Кіровоградської обласної бібліотеки для дітей ім. Т.Г.Шевченка з 6 по 12 червня.
6 червня о 10 годині у відділі підліткового читання та інформаційно-консультативних послуг користувачам буде проведено конкурсно-ігрову програму «Я – найрозумніший».

  •  6 червня о 11 годині у відділі комп’ютерних технологій та забезпечення Інтернет-доступу користувачам відбудеться заняття з циклу «Діти та Інтернет. Безпека не гарантована». Буде проведено бесіду на тему: «Вплив комп’ютера на здоров’я і психіку дитини».
  • 7червня о 10.30 працівники відділу підліткового читання та інформаційно-консультативних послуг користувачам запрошують у віртуальне турне «Подорожуємо замками Європи».
  • 7 червня о 10 годині у відділі естетичного спрямування та організації змістовного дозвілля користувачів відбудеться комільфо година «Школа юної леді».
  • 8 червня о 10 годині у відділі естетичного спрямування та організації змістовного дозвілля користувачів відбудеться засідання творчої майстерні «Креативна малювалка» майстер-клас «Кольорова сімейка».
  • 8 червня о 10.30 у відділі підліткового читання та інформаційно-консультативних послуг користувачам буде проведено конкурсно-розважальну програму «ВусолЛапоХвіст»;
  • 8 червня о11 годині у відділі дитячого та сімейного читання відбудеться зустріч з поетесою Ніною Миколаївною Бредихіною, в рамках проекту «Україна читає дітям».
  • 9 червня о 10 годині у відділі підліткового читання та інформаційно-консультативних послуг користувачам буде проведено конкурсно-ігрову програму «Я – найрозумніший».
  • 9 червня о 11 годині у відділі комп’ютерних технологій та забезпечення Інтернет-доступу користувачам відбудеться заняття з циклу «Діти та Інтернет. Безпека не гарантована». Буде проведено бесіду на тему: «Твоє здоров’я та Інтернет»
  • 12 червня о 10 годині запрошуємо до відділу естетичного спрямування та організації змістовного дозвілля користувачів на music-time «Канікули з караоке».

«Бібліотечний клуб читання та розваг «Сонячний промінчик на книжковій полиці» за сприяння програми «Активні громадяни», що її впроваджує Британська Рада в Україні. Діти та їхні батьки дуже гарно проводять свій вільний час: грають в розвиваючі ігри, читають книги та журнали.

Працівники бібліотеки запрошують всіх бажаючих відвідати відділ кожної неділі з 12 до 15 години. Гарний настрій, живе спілкування, порозуміння та єднання вашої родини гарантовано.

 

Сподобалася стаття?
загрузка...