У Кіровограді розроблять справедливий Податковий Кодекс

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 732

8 червня в Кіровограді пройде форум підприємців «Справедливі податки - Успішна країна». Під час заходу громадяни і підприємці міста приступлять до розробки нового справедливого Податкового Кодексу.

За даними соцопитувань, стан 75% бізнесу в Україні за останній рік значно погіршився. 54% опитаних підприємців пов'язують це саме з оподаткуванням. Крім того, 77% бізнесменів країни відзначають, що їх інтереси сьогодні просо нікому захистити, 42% підприємців готові активно разом з іншими відстоювати власні інтереси.

Експерти стверджують, що збільшення фіскального тиску на підприємців є однією з основних причин переходу бізнесу в «тінь» і банкрутства. За минулий рік тіньова економіка в країні досягла 67%, а чисельність безробітних налічує вже 1,6 мільйонів чоловік.

Як змінити систему? Що потрібно робити для виживання в умовах фіскального свавілля і кризи? Шукати відповіді на ці та багато інших питань підприємці Кіровограда будуть разом 8 червня на форумі «Справедливі податки - Успішна країна».

В рамках заходу запланована дискусія за участю авторитетних податкових експертів і громадських діячів, а також лідерів партії «Успішна країна». За допомогою онлайн-комунікацій долучитися до обговорення та запропонувати свої ідеї зможуть всі бажаючі. 

Прийшов час сказати своє слово українським підприємцям!

До участі у форумі можуть долучитися всі бажаючі. Для цього необхідно зареєструватися на сайті , або звернутися за адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. чи за телефоном: 044 232 02 96.

Форум «Справедливі податки - Успішна країна»
8 червня 2016, 17:00
М. Кіровоград
вул. Велика Перспективна, 21. Готельний комплекс «Вікторія»
З будь-яких питань звертатися за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
або по телефону: +38 0 44 232 02 96

Сподобалася стаття?
мир тв
загрузка...