Поетів Кіровоградщини запрошуть на «Молоду Республіку Поетів»

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 530

15 червня стартує перший етап конкурсу «Молода Республіка Поетів» (МРП) у межах Львівського міжнародного літературного фестивалю. Цього року МРП уже вдванадцяте запрошує до участі молодих україномовних поетів. Заявки приймаються до 1 серпня 2016 року.

Звертаємо вашу увагу на зміни у правилах – максимальний вік, який дозволяє участь у конкурсі, підвищено з 25 до 30 років.

Умови участі:
1) До розгляду прийматимуться вірші, написані лише українською мовою.
2) Вік учасників не повинен перевищувати 30 років.
3) У заявці обов’язково мають бути заповнені всі поля. Неповні та невчасно подані заявки не розглядаються.

Завантажити заявку на сайті Форуму видавців.
4) Добірка має складатися з 10-ти віршів, які раніше не друкувалися у альманахах та інших окремих виданнях. Не розглядатимуться твори антиукраїнського, шовіністичного чи антирелігійного спрямування. Увесь блок текстів повинен бути сформований у єдиний файл у форматі *doc aбо *docx. Також просимо не розміщувати у текстах копірайти. У разі недотримання вимог заявку буде відхилено.
5) Разом із заявкою необхідно надіслати портретне фото розміром від 1 до 3 мегабайт.
6) Заявки приймають до 1 серпня 2016 року на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (тема: МРП-Конкурс).

Вірші конкурсантів оцінюватимуть поети Петро Мідянка, Богдана Матіяш, Мирослав Лаюк та літературознавиця Оксана Щур.
Імена десяти фіналістів МРП-2016 будуть оприлюднені 31 серпня на сайті bookforum.ua. Призери стануть учасниками Львівського міжнародного літературного фестивалю та читатимуть власні тексти на гала-концерті Молодої Республіки Поетів.

Сподобалася стаття?
мир тв
загрузка...