Танцювальні колективи запрошують на фестиваль у Помічну

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 765

28 червня у місяті Помічна Добровеличківського району відбудеться фестиваль дитячої та юнацької творчості «Зірковий олімп».

Фестиваль має творчу спрямованість, оскільки метою організаторів цього заходу є, визначити талановиті творчі колективи, об'єднати талановитих дітей в одному творчому союзі, встановити дружні контакти між колективами і хореографами…
Організатори фестивалю: Помічнянська міська рада
Тел.: 0958346767 – заступник міського голови
Семашко Ніна Василіївна

Контакт з організаційним комітетом фестивалю може бути здійснений за адресою: м. Помічна вул. Перемоги, 74 ЦДЮТ (центр дитячо-юнацької творчості) тел.: 0992565507 – керівник хореографічного коллективу сучасного танцю «FANTAZY DANSE» Лиходід Тетяна.
Регламент


1. Для участі у Фестивалі запрошуються хореографічні колективи та танцювальні групи різних напрямків та стилів танцю: класичний танець, народна хореографія, (фольк, стилізований танець); сучасна хореографія (show dance, hip-hop, open category); бально-спортивний танець; дитяча хореографія…

2.Фестиваль носить дружній характер.

3. Вік учасників від 5 років.

4. Делегація може бути кількістю до 30 осіб .

5. Програма виступів колективу розрахована на 7-10 хв. (2-3 номера).

6. Участь у фестивалі підтверджується запрошенням, яке висилається Вам організаторами.


Заявки на участь та інформацію про колектив необхідно вислати до 25 червня 2016 року.
Для складання програми концерту і виступів просять також надіслати фонограми та коротку історію коллективу на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Сподобалася стаття?
мир тв
загрузка...