Які заходи запланували у Кіровограді до Дня молоді

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 2175


День молоді, що щорічно відзначається в останню неділю червня, у Кіровограді почнуть святкувати вже із завтрашнього дня. Докладним анонсом заходів, що запланували на цьогорічний День молоді, з "Гречкою" поділився відділ сім'ї та молоді кіровоградської міської ради.

Святкові заходи розпочнуться "Олімпійським днем", що анонсували на 23 червня. О 10.00 на площі перед Кіровоградською міськрадою відбудеться ранкова зарядка з олімпійським чемпіоном та легкоатлетичний забіг вулицями міста. Цього ж дня у парку Ковалівському відбудуться спортивні змагання з семи видів спорту.

Вже 24 червня о 18.00 у с. Клинці в Кіровоградському районі відкриється молодіжний табір "Студентська республіка", який триватиме до 26 червня. Мера студентської республіки в неділю урочисто привітає міський голова Кіровограда Андрій Райкович.

Основна маса заходів припаде на сам День молоді, 26 червня. О 10.00 на стадіоні "Юнність" відбудеться турнір з міні-футболу, у якому візьмуть участь збірні команди навчальних закладів та діаспор міста. Починаючи з 18.00 на вул. Дворцовій біля пам'ятника Наталки Полтавки та біля кав'ярень гратимуть колектив бандуристів та вуличні музиканти. У цей же час біля міської ради вишиватимуть 25-метровий рушник, вишивання якого почали 19 травня, та проводитимуть ярмарок національних діаспор і культур, під час якого шість діаспор представлятимуть свої національні традиції.

О 18.30 на площі перед міськрадою відбудеться святковий концерт за участі міських колективів та вуличного молодіжного оркестру.

Після концерту міський голова вручить відзнаки "Молода людина року", опісля відбудеться молодіжна дискотека.

Сподобалася стаття?
мир тв
загрузка...