Які заходи запланували у Кіровограді до Дня молоді

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 1926


День молоді, що щорічно відзначається в останню неділю червня, у Кіровограді почнуть святкувати вже із завтрашнього дня. Докладним анонсом заходів, що запланували на цьогорічний День молоді, з "Гречкою" поділився відділ сім'ї та молоді кіровоградської міської ради.

Святкові заходи розпочнуться "Олімпійським днем", що анонсували на 23 червня. О 10.00 на площі перед Кіровоградською міськрадою відбудеться ранкова зарядка з олімпійським чемпіоном та легкоатлетичний забіг вулицями міста. Цього ж дня у парку Ковалівському відбудуться спортивні змагання з семи видів спорту.

Вже 24 червня о 18.00 у с. Клинці в Кіровоградському районі відкриється молодіжний табір "Студентська республіка", який триватиме до 26 червня. Мера студентської республіки в неділю урочисто привітає міський голова Кіровограда Андрій Райкович.

Основна маса заходів припаде на сам День молоді, 26 червня. О 10.00 на стадіоні "Юнність" відбудеться турнір з міні-футболу, у якому візьмуть участь збірні команди навчальних закладів та діаспор міста. Починаючи з 18.00 на вул. Дворцовій біля пам'ятника Наталки Полтавки та біля кав'ярень гратимуть колектив бандуристів та вуличні музиканти. У цей же час біля міської ради вишиватимуть 25-метровий рушник, вишивання якого почали 19 травня, та проводитимуть ярмарок національних діаспор і культур, під час якого шість діаспор представлятимуть свої національні традиції.

О 18.30 на площі перед міськрадою відбудеться святковий концерт за участі міських колективів та вуличного молодіжного оркестру.

Після концерту міський голова вручить відзнаки "Молода людина року", опісля відбудеться молодіжна дискотека.

Сподобалася стаття?
Поділитися:
мир тв
загрузка...