Кіровоградців запрошують на Літню літературну школу в Карпати

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 480

8-13 серпня в Карпатах відбудеться найбільша неформальна літературна подія літа – «VII Літня літературна школа». Відомі письменники поділяться літературним досвідом і практичним інструментарієм письма.

Обов’язкова попередня реєстрація учасників: https://goo.gl/8UpvwR

Лектори – відомі та професійні письменники, видавці, літературознавці та критики – Тарас Прохасько, Андрій Курков, Ірина Цілик, Галина Крук, Володимир Арєнєв, Ростислав Семків, Юрій Винничук.

Літшкола – це 6 днів цікавого і корисного відпочинку та навчання в Карпатах, неформальне спілкування з письменниками і однодумцями, незабутні враження і нові знайомства. У програмі:

– 20 годин лекцій та майстер-класів;
– 15 практичних занять у групах (creative writing), аналіз і обговорення текстів учасників;
– 3 літературні вечори та барбекю-паті;
– 3 походи в гори, 3 екскурсії, художній аналіз текстів, консультації лекторів, літературні ігри та маса неформального спілкування з лекторами і учасниками.

Учасники дізнаються про теоретичні аспекти літературної творчості та оволодіють практичним інструментарієм письма. У результаті школи кожен напише хороший текст, який пройде критику і обговорення колег.

Лектори розкажуть:

– теорія письма (з чого починати, як знайти свій жанр і стиль, навіщо вигадувати власні «правила гри» тощо);

– сюжетно-композиційна організація тексту (як створити фабулу, обов’язкові елементи сюжету, особливості композиції та форми; як і навіщо порушувати загально прийняті правила);

– персонажі (як створити «живих» персонажів, особливості конструювання головного героя і його взаємодія з іншими типами персонажів; система світоглядів, мотивацій і конфліктів; як змусити читача переживати за долю персонажів);

– мова і стилістика (різні стратегії оповіді; як працювати над мовою, діалогами, стилем і художніми деталями);

– саморедагування і робота над собою (як навчитися критикувати власні тексти; чим зацікавити видавців; звідки брати натхнення; яких типових помилок уникати авторам-початківцям; як знайти читачів та своє місце в літературному процесі).

Літшкола буде цікава усім, хто хоче підвищити рівень власної майстерності письма та розширити літературний світогляд.

Як взяти участь?

Щоб стати учасником Літшколи, потрібно заповнити реєстраційну анкету: https://goo.gl/8UpvwR Кількість місць обмежена. Кожен учасник сплачує організаційний внесок.

Вартість:
– до 15 липня включно – 3500 грн
– до 25 липня включно – 4000 грн
– до 5 серпня включно – 4500 грн

У вартість входить: навчальна і розважальна програма, проживання у котеджі, 2-разове харчування (сніданок і вечеря), кава-брейки, трансфер з Івано-Франківська і назад, роздаткові матеріали, екскурсії, барбекю-паті та «ЦЛО card» (картка дає знижку 20 % на наступні проекти ЦЛО).

Дати і місце проведення: 8-13 серпня 2016 року, готельно-відпочинковий комплекс «Ворохта-МІМ» (с. Ворохта, Івано-Франківська обл.)

Контактна особа: Мар’яна Хемій (093-767-43-81, litosvita.org @ gmail.com)

Сподобалася стаття?
мир тв
загрузка...