Кіровоградців запрошують на виставку авторської графіки молодого митця

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 426

15 липня о 15:00 у Кіровограді в художньо-меморіальному музеї О.О.Осмьоркіна відбудеться відкриття персональної виставки авторської графіки кіровоградського митця Єгора Гноєвого «Колажне життя» в рамках мистецького проекту «Нова генерація».

Організатори запрошують всіх бажаючих та зазначають, що «Колажне Життя» Єгора Гноєвого налаштовує на філософські роздуми про сучасність і вплив людини на хід подій історії, вселяючи оптимізм і впевненість в реалізації власних можливостей особисті.

Художньо-меморіальний музею О.О.Осмьоркіна знаходиться за адресою м. Кіровоград, вул. Архітектора Паученка (Дворцова), 89.
Телефон для довідок: (0522) 22-46-95

avisa


Довідка
Гноєвий Єгор Костянтинович народився 31 березня 1997 року в м. Кіровограді. Перші уроки малювання отримав у своєї мами художника Світлани Олегівни Гноєвої. Особливий вплив на становлення образотворчого світогляду мав відомий кіровоградський митець, член Національної Спілки художників України І.В.Смичек під час навчання в Кіровоградській дитячій художній школі ім. О.О.Осмьоркіна, яку закінчив з відзнакою у 2012 році. Нині навчається на ІV курсі живописного відділення Одеського державного художнього училища ім. М.Б.Грекова, викладачі Н.Б.Лукін та Ю.В.Корбан.

Дипломант всеукраїнських та міжнародних виставок дитячої творчості. Був наймолодшим учасником літнього пленеру «Серпневі мережива Розуміївки», влаштованому Кіровоградською обласною організацією Національної Спілки художників України в селі Розуміївка Олександрівського району Кіровоградської обл. в 2012 році. В березні 2016 року презентував свої твори на Виставці викладачів та студентів Одеського державного художнього училища ім. М.Б.Грекова в Одеському літературно-меморіальному музеї О.С.Пушкіна.
Виставка авторської графіки «Колажне Життя» - перший персональний вернісаж Єгора Гноєвого.

Сподобалася стаття?
мир тв
загрузка...