На вулицях Катеринівки розповідатимуть про децентралізацію

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 685

16 липня поточного року о 20.00 біля сільського будинку культури в селі Катеринівка розпочнеться вулична акція: «Реформа йде до людей».

Акція має на меті: інформування сільських жителів та гостей свята - дня металурга, що проводиться щороку в третю неділю липня, про стан реформи з децентралізації в Україні, ознайомлення з публікаціями газети "Наші вісті". Також буде проведено вікторину на знання історії сіл Катеринівка, Обознівка та питань, що стосуються реформи місцевого самоврядування.

Організатори: координатори Всеукраїнської акції "Активна громада" в Обознівці - Катеринівці, депутат сільської ради - Сергій Міценко та в Кіровограді - Анатолій Стоян.
Акція проводиться за підтримки громадської організації «Інститут Республіка».

З усіх питань щодо вуличної акції «Реформа йде до людей» прохання звертатись до Cергія Міценка за телефоном 095 317 77 26 або e-mаil: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. та Анатолія Стояна за телефонами 067-792-98-42 або 095-166-39-29, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Сподобалася стаття?
мир тв
загрузка...