Кіноманів з Кіровоградщини запрошують на фестиваль короткометражок

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 582

Напередодні Дня Незалежності в Черкасах, з 19 по 21 серпня, в Долині троянд під відкритим небом збере кіноманів з усієї України Черкаський фестиваль короткометражного кіно «КіноШот». Особливістю фестивалю є його орієнтація виключно на українського кіновиробника.

Як розповіла на останній прес-конференції голова оргкомітету кінофестивалю, учасник координаційної ради ГО «Місто на «Че» Вікторія Лаврєнтьєва, на фестивалі покажуть близько 180 короткометражок, відберуть 15 фільмів, що змагатимуться між собою в номінаціях «Кращий фільм», «Краща режисерська робота» та «Кращий сценарій». Серед робіт, що надходили на конкурс, були фільми з Іспанії, Німеччини, Росії, США, Аргентини, Турції, Ірану та Австралії.

Фестиваль передбачатиме дві локації – власне, місце показу конкурсних фільмів у Долині Троянд та кінотеатр «Салют», де проходитимуть творчі зустрічі і майстер-класи з вітчизняними учасниками кінотворення – відомими кінокритиками, режисерами. Крім конкурсної програми буде й позаконкурсна програма, під час якої демонструватимуться фільми, які вже здобули визнання та винагороди.

Оцінюватимуть конкурсні роботі відомі кінознавці: Олександр Гусєв, кінокритик, член НСКУ, член FIPRESCI, який був членом журі міжнародної федерації кіноклубів в Локарно, міжнародного кінофестивалю Мінську «Лістапад» та міжнародного кінофестивалю в Одесі, Юлія Гонтарюк – кінорежисер, співзасновник кінопроекту Вавілон’13 і Дмитро Захаревич – кінорежисер, сценарист, автор художнього фільму “Дорога на Захід”.

За матеріалом видання "Про все"

Сподобалася стаття?
мир тв
загрузка...