Журналістам Кіровоградщини пропонують долучитись до конкурсу статей про децентралізацію

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 643


Журналістів Кіровоградщини закликали не залишатись осторонь Децентралізаційного марафону, стати його активними учасниками долучившись до конкурсу для регіональних ЗМІ «СПРОМОЖНІ ГРОМАДИ – СИЛЬНА ДЕРЖАВА».


Про умови конкурсу під час прес- конференції присвяченій старту Децентралізаційного марафону розповіла виконавчий директор Кіровоградського РВ АМУ Валентина Ільюшкіна. Зокрема, вона наголосила, що мета Конкурсу :залучити регіональні ЗМІ до просування децентралізаційної реформи, висвітлення процесу об’єднання та формування спроможних громад, поширення інформації про життя громад після об’єднання, їх успіхи та розвиток.

 

Загальнодержавний Конкурс проводиться у кожній області окремо, організаторами виступають регіональні відділення Асоціації міст України.

Номінації Конкурсу
• Публікація в друкованих або Інтернет ЗМІ
• Телевізійна програма (або серія програм)
• Радіопрограма (або серія програм)

Участь у Конкурсі
Для участі у Конкурсі потрібно подати у відповідне регіональне відділення АМУ заявку та матеріали, що були опубліковані або вийшли в ефір у період липень-жовтень 2016 року у регіональних медіа (державних, комунальних, приватних). Головна вимога – змістовне висвітлення «Децентралізаційного марафону».
Контакти регіональних відділень АМУ (лінк)

Календар проведення Конкурсу
• Оголошення Конкурсу 2 липня
• Прийом публікацій 4 липня – 4 жовтня
• Оголошення переможців в областях – 15 листопада
• Церемонія нагородження переможців в областях – листопад
• Спеціальний захід АМУ для журналістів регіональних ЗМІ у Києві - грудень

Нагородження переможців Конкурсу
Переможці Конкурсу, визначені у кожній області, отримають грошові премії та будуть запрошені в Київ на спеціальний захід для регіональних ЗМІ.


Конкурс для регіональних ЗМІ на краще висвітлення «Децентралізаційного марафону» проводиться в рамках Проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), яку реалізує АМУ за підтримки USAID.
За додатковою інформацією можно звернутись до Експерта х питань комунікацій Кіровоградського РВ АИУ Валентини Остапчук
Контактний телефон: (099) 961-05 -16 (067) 353 - 84 – 51 , ел. пошта Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Сподобалася стаття?
загрузка...