Кропивничан запрошують на відкриту лекцію про Волинську трагедію

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 681

27 липня о 16:00 у приміщенні обласного художнього музею міста Кропивницький відбудеться відкрита лекція. «Волинська трагедія – історичний контекст та сьогодення».

 

Нині Польща зробила на державному рівні дуже серйозне звинувачення Україні - нам інкримінують геноцид польського населення на Волині, вирвавши ці події із контексту всієї війни. Наша спільна історія ніколи не була безконфліктною - згадаймо хоча б війни Богдана Хмельницького чи ту ж Коліївщину! За часів Другої Світової війни на території спільного проживання українців і поляків – Волині, Східній Галичині, Холмщині, Підляшші, Надсянні, Лемківщині, Бойківщині - також виникали конфлікти. Було скоєно страшні злочини як з одного так і з іншого боку.

Щоб розібратися у складних історичних умовах, в яких тоді опинилися люди, причинах розгорання цих конфліктів Кропивницька організація ВУТ «Просвіта» ім. Тараса Шевченка 
та Обласний художній музей запрошують на відкриту публічну лекцію і просвітницьку дискусію з істориком Юрієм Митрофаненком.

Сподобалася стаття?
мир тв
загрузка...