Небайдужим пропонують створити інтернет-сервіс для покращення життя міста

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 537

Збір ідей міських сервісів, який в рамках проекту «Дані міст/Apps4Cities» реалізовують Громадянська мережа ОПОРА та TechSoup, розпочинається 15 серпня.

Конкурс міських сервісів Apps4Cities Challenge має на меті розв'язання міських проблем за допомогою технологій чи створення потрібного та цікавого сервісу для громади, влади чи бізнесу.

Основою таких ідей можуть стати ініціативи розробки сервісів, візуалізація та інші інструменти; продукти, що використовують будь-який набір даних, розміщений на порталі data.danimist.org.ua. Також у створенні сервісу допускається і використання інших відкритих даних або даних, отриманих шляхом краудсорсінгу.

Подати заявку на Конкурс можна двома шляхами:

Варіант 1 . “У мене є ідея”:

Повідомте ідею сервісу, в якому будуть використані міські відкриті дані; зберіть команду або приєднуйтеся до вже сформованої команди; і доведіть ідею до створення прототипу. Цим варіантом можуть скористатися як юридичні особи, що мають ідеї, так і активісти (їх команди).

Збір ідей для сервісів на основі міських відкритих даних триватиме до 18 вересня (включно).

Варіант 2 . “Взяти ідею”:

Оберіть ідею для проекту, представлену нашими партнерами, чи приєднайтесь до групи, яка вже працює над ідеєю (або сформуйте власну команду), і починайте разом з ними реалізацію ідеї.

Цим варіантом можуть скористатися міські активісти (та їх команди), які не мають ідеї для реалізації, проте готові приєднатися до іншої ініціативи. Обирати ідеї можна буде із визначеного переліку ідей, що запропоновані партнерами Конкурсу та розміщені на нашому сайті.

Взяти ідею сервісів можна буде до 18 вересня (включно).

Органи державної влади та місцевого самоврядування, підприємства, установи, організації всіх форм власності, а також міські ініціативи, які знають про локальні проблеми та мають ідеї, як їх вирішити за допомогою технологій, та/або мають задум щодо створення цікавого сервісу для міста, громади, влади та бізнесу, можуть подавати заявки та реалізувати ініціативи разом з нами.

Подавати заявки-ідеї міських сервісів на основі відкритих даних на конкурс, які потім використовуватимуть команди активістів, для розробки відповідних сервісів, можна до 8 вересня.

Вибір команди, яка буде здійснювати реалізацію ідей, поданих організаціями та установами, обиратимуть власники ідеї.

Детальніше про умови Конкурсу читайте тут.

Сподобалася стаття?
мир тв
загрузка...