У Кропивницькому відбудеться пластовий табір присвячений спецпризначенцю Євгену Подолянчуку

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 630

З 14 по 21 серпня у Кропивницькому відбуватиметься навчальний етап всеукраїнського пластового військово-патріотичного табору «Легіон-19». Учасниками табору є пластуни з 9-ти областей України, зокрема з Луганщини та Донеччини. Табір присвячений пластуну, капітану ЗСУ (3-ій окремий полк спецпризначення, Кропивницький) Євгену Подолянчуку, який загинув 2015 року захищаючи донецький аеропорт.

2

У прес-службі Пласту повідомили, що цьогоріч табір проводиться вдев’ятнадцяте. Участь у ньому беруть 44 юнаки. Протягом свого існування табір виховав більше 1300 пластунів (скаутів), частина з яких беруть участь у бойових діях на Сході України у складі української армії. Навчають юнаків військової справи розвідники ­– бійці 3-го окремого полку спеціального призначення. Також в програмі табору навчання з тактичної медицини, стрільби, картографії, лідерства, а також здача фізичних нормативів, лекції з історії України та зустрічі з учасниками російсько-української війни.

Ввечері 18 серпня в рамках табору відбудеться святкова ватра (вогнище) за участю лідера гурту «Тартак» Сашка Положинсього, який є автором пісні «Мій лицарський хрест» - символу табору, що вручається найкращим його учасникам.

Метою табору є ознайомлення молоді з військовими формуваннями України, популяризація військової служби в лавах української армії, навчання юнаків військової справи.

Програма табору:

18 серпня

9:00 – 14:00 – тактична медицина, інструктори - «Захист Патріотів»

15:00 – 17:00 – військова підготовка, інструктори - бійці 3 полку спецпризначення

20:00 – ватра (вогнище) за участю лідера гурту «Тартак» Сашка Положинського

19 серпня (полігон)

9:00 – 17:00 – стрільби, фізичні випробування, смуга розвідника

Довідка:

Організатори табору: “Пласт” - національна скаутська організація України, метою якої є сприяння всебічному патріотичному самовихованню української молоді на засадах християнської моралі як свідомих, відповідальних та повноцінних громадян місцевої, національної та світової спільнот і провідників українського суспільства.

Табір «Легіон» — пластовий табір, який має на меті сприяти самопізнанню учасників, віднайденню ними свого покликання та шляху в житті через спеціальну вишкільну систему тренінгів, вправ, занять та змагань. Заснований у 1996 році і проводиться щорічно.

Сподобалася стаття?
мир тв
загрузка...