Конкурс ілюстрацій проти сексизму оголосили в Україні

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 626

Благодійна організація "Благодійний фонд "Добра листівка"спільно з кампанією проти сексизму в українських ЗМІ та політиці "Повага" оголошують про початок ілюстраційного конкурсу "Не жіноча справа". У конкурсі можуть брати участь громадяни/громадянки України, іноземні громадяни/громадянки та особи без громадянства.

Роботи окремо оцінюватиме експертне журі, що складається з представниць/представників БО "БФ "Добра Листівка" та кампанії "Повага", а також запрошених експерток і еспертів з ґендерних питань.

Для участі у конкурсі необхідно подати одну або декілька ілюстраційних робіт (кількість, техніка, розмір, жанр - необмежені) за темою конкурсу на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Роботи приймаються з 15 серпня до 15 листопада 2016 року (включно).

За результатами конкурсу журі обирає 20 робіт переможців, які отримають заохочувальний грошовий приз за кожну роботу, яка виграла.

Окрім того, твори переможців будуть надруковані на листівках. Всі переможці отримають комплекти із 50 листівок своїх переможних творів.

16 грудня 2016 року відбудеться нагородження переможців та презентація їхніх робіт в одній із локації в Києві.

Учасники/учасниці конкурсу передають організаторам/організаторкам права на використання своїх творів з некомерційною та/або благодійною метою за умови зазначення автору твору.

Конкурсна програма також включає проведення кампанії з просування творів переможців конкурсу.

Сподобалася стаття?
мир тв
загрузка...