Студентів з Кіровоградщини запрошують на майстер-класи із журналістики у Львів

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 403

Школа журналістики УКУ запрошує студентів із північних, південних, центральних і східних областей України долучитись до проекту «Друзі за Збручем». Це нагода відвідати безкоштовні майстер-класи провідних медійників України та світу у Львові. Набір на четвертий сезон триватиме до 3 вересня 2016 року.

Щоб долучитись до проекту, надішліть на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

1) резюме або коротку інформацію про себе (не забудьте контакти!)

2) стислу мотивацію: чому вам цікаво й потрібно бути одним із «Друзів за Збручем»

3) побажання: кого з українських та зарубіжних медійників ви хотіли би послухати (не бійтеся мріяти!)

Участь у проекті можуть брати студенти будь-яких спеціальностей із усіх областей України, крім Закарпатської, Львівської, Івано-Франківської, Тернопільської, Чернівецької, Волинської, Рівненської та Хмельницької областей.

Ми не вимагаємо досвіду в журналістиці: бажання бути журналістом і навчитись працювати за найвищими стандартами – єдина обов’язкова умова.

Заявки приймають до 3 вересня 2016 року включно. Добір учасників, запрошених на кожен захід, відбуватиметься на конкурсних засадах відповідно до мотивації та спеціалізації кандидатів. Перший майстер-клас нового сезону «Друзів за Збручем» запланований на середину вересня.

Сподобалася стаття?
мир тв
загрузка...