Кропивничан запрошуть стати учасниками проекту з покращення екології міста

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 947

Активісти ініціативної групи КМО ВЕГО "МАМА-86" звертаються до кропивничан, із проханням стати учасниками у формуванні екологічної політики міста Кропивницький.

"Ні для кого з мешканців міста не є таємницею безліч актуальних екологічних проблем: від знищення зелених насаджень, якості води, відсутності централізованої каналізації у приватному секторі до проблем, пов’язаних із видобутком урану, перевищеним рівнем радону в жилих приміщеннях та навчальних закладах міста. І тому ми, ініціативна група КМО ВЕГО «МАМА-86» пропонуємо вам взяти активну участь у формуванні екологічної політики міста Кропивницький. Тим паче, що такий механізм участі громади передбачено Угодою про асоціацію Україна – ЄС та розпорядженням Кабінету Міністрів України від 17 вересня 2014 р. № 847 «Про імплементацію Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом", - пишуть на сайті ініціативної групи.


Для того, щоб стати учасником проекту, потрібно заповнити анкету, в якій висвітлити свої пропозиції, на основі яких буде розроблено місцевий план дій з охорони навколишнього середовища для міста Кропивницький та передано його на затвердження до органів виконавчої влади.

Відповісти на питання анкети можна за посиланням.

G

Сподобалася стаття?

мир тв