У Кропивницькому презентуватимуть виставу сучасного ірландського драматурга

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 898

15 жовтня 2016 року о 17.00 год. на сцені Кіровоградського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім.. М. Л. Кропивницького театр-студія GODO (м. Київ) презентуватиме виставу комедійного жанру за п’єсою сучасного популярного ірландського драматурга Мартіна МакДонаха «Каліка з острова Інішмаан».

 

Театр-студія GODO – це молодий театральний колектив, створений на базі випускників КНУТКіТ ім. Карпенка-Карого. Учасниками театру-студії є професійні актори, режисери, драматурги, хореографи, музиканти, поети, сценаристи, оператори.

Театр-студія, спираючись на традиційні школи і новітні європейські тенденції, має на меті впроваджувати сучасні засоби сценічного вираження у поєднанні з різними сферами мистецтва. Пошук новітніх платформ для створення нових художніх образів, у яких відтворюватиметься проблематика сьогодення та естетичні, духовні, філософські питання світової культури є нашим головним кредо.

Однією з таких вистав є «Каліка з острова Інішмаан» - Історія однієї мрії, Історія неймовірної любові, Історія справжнього життя.

Герої цієї історії живуть на маленькому забутому Богом ірландському острові, де всі один одного знають, де кожен проклинає свою долю і не може по-іншому; де люблять і ненавидять одночасно. Але тільки одному з них, шістнадцятирічному хлопцеві-каліці, випадає шанс повністю і назавжди змінити своє життя. Ця історія про те, як людина може досягти всього, що забажає, навіть коли вона фізично не цілком спроможна. 

Сподобалася стаття?
мир тв
загрузка...