Афіша художнього музею з 5 по 10 вересня

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 945

Афіша Кіровоградського обласного художнього музею з 5 по 10 вересня 2016 року.

 

5 вересня 2016 року о 14.30 буде проведено майстер-клас із виготовлення аплікації з кольорового паперу «Їжачок».
Проводить: Тетяна Костенко – науковий співробітник відділу обласного художнього музею – картинної галереї Петра Оссовського «Світ і Вітчизна».


6 вересня 2016 року о 15.00 буде в рамках мистецького проекту «У нас єдина доля: ім’я їй – Україна» відбудеться відкриття виставки «Маріуполь на межі». Вхід на відкриття виставки вільний.
8 вересня 2016 року о 15.00 буде проведено майстер-клас з декоративного живопису «Образи тварин».
Проводить: Богдан Мороз – художник І категорії відділу обласного художнього музею – картинної галереї Петра Оссовського «Світ і Вітчизна».

8 вересня 2016 року о 14.30 в рамках роботи «Відеовітальні» відбудеться демонстрація науково-популярного фільму про слов’янських просвітителів Кирила та Мефодія до Міжнародного дня грамотності.
10 вересня 2016 року о 15.00 відбудеться майстер-клас з вишивки гладдю.
Проводить: майстриня Раїса Іванівна Корсун.

У Кіровоградському обласному художньому музеї проводиться безстрокова акція «ЗАМАСКОВАНА ТУРБОТА» (плетіння маскувальних сіток для військових). Долучитися можуть усі бажаючі в робочий час музею.
Також діє програма для дітей та батьків «Залиш дитинку на годинку» (мистецькі цікавинки: майстер-класи, ігри, перегляд мультиплікаційних фільмів та ін.).

майстер клас квiти з аплiкацii Iжачок   м к Корсун Раiса Iванiвна       Афіша2 2

G

Сподобалася стаття?

мир тв