У Кропивницькому відбудеться відбірковий конкурс фестивалю "Червона рута"

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 595

10 вересня о 10-00 у Кропивницькому в приміщенні Кіровоградського районного Будинку культури відбудеться обласний відбірковий конкурс ХV Всеукраїнського фестивалю сучасної пісні та популярної музики «Червона рута», в якому візьмуть участь  виконавці Кіровоградщини та гості з інших областей України.

За інформацією організаторів, метою фестивалю є пошук і розкриття творчих здібностей молодих авторів і виконавців, створення нових стилів у популярних масових жанрах української пісні, відкриття нових імен.

Конкурсанти (солісти і гурти) виступатимуть згідно з поданими заявками за окремими жанрами сучасної молодіжної музики: популярна, танцювальна (дискотечна), рок, акустична (авторська пісня, співана поезія), інша (альтернативні стилі) та український автентичний фольклор.

Критеріями оцінювання у жанрах поп-, рок-, сучасної танцювальної, акустичної та іншої музики є новизна, сучасність та молодіжність, оригінальне творче обличчя, індивідуальність і неповторність у поєднанні з
українською національною визначеністю музики та її виконання. У жанрі українського автентичного фольклору критеріями оцінки виступів є відповідність (походження) виконуваного матеріалу традиційним зразкам
автентичної народної творчості.

Кіровоградського районний Будинок культури знаходиться за адресою: м. Кропивницький, вул. Дарвіна, 23

Сподобалася стаття?
мир тв
загрузка...