Анонс заходів обласної бібліотеки для дітей

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 430

Анонс масових заходів обласної бібліотеки для дітей ім. Т.Г.Шевченка з 26 по 30 вересня 2016 року.

 

28 вересня о 14 годині у відділі естетичного спрямування та організації змістовного дозвілля користувачів відбудеться перегляд книжково- ілюстративної виставки: «Дім без книги, як день без сонця».

29 вересня запрошуємо протягом дня завітати до бібліотеки і взяти участь у святкових заходах з нагоди Всеукраїнського Дня бібліотек:

О 13 годині у відділі естетичного спрямування та організації змістовного дозвілля користувачів до Всеукраїнського Дня бібліотек відбудеться театралізоване дійство «Зачаровані казкою»;

О 13 годині 30 хвилин у відділі дитячого та сімейного читання буде проходити у подорож-гра «Хто і як створює книгу»;

О 14 годині у відділі підліткового читання в інтелектуальній ігротеці «Літературний Бум» всі бажаючі зможуть показати свою кмітливість та ерудицію.

О 14 годині 30 хвилин у відділі дитячого та сімейного читання майстер- клас «Книжкова лікарня» з циклу заходів проекту «Швидка книжкова допомога».

Також протягом дня у відділі підліткового читання діятиме акція для боржників «Явка з повинною», тобто всі штрафи для них будуть скасовані. В цей день, на всіх читачів та гостей бібліотеки очікує яскрава виставка літературних новинок «Осінній книгопад».

З початку навчального року у відділі діятиме книжкова виставка «На борту шкільного корабля», де кожен бажаючий зможе взяти собі літературу, що допоможе школярам під час навчального процесу. «Бібліотечний клуб читання та розваг «Сонячний промінчик на книжковій полиці» за сприяння програми «Активні громадяни», що її впроваджує Британська Рада в Україні.

Діти та їхні батьки дуже гарно проводять свій вільний час: грають в розвиваючі ігри, читають книги та журнали.
Працівники бібліотеки запрошують всіх бажаючих відвідати відділ кожної неділі з 12 до 15 години. Гарний настрій, живе спілкування, порозуміння та єднання вашої родини гарантовано.

G

Сподобалася стаття?

мир тв
загрузка...