Мешканців Кіровоградщини запрошують на фестиваль повітряних куль в Умань

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 1973


З 30 вересня по 03 жовтня 20I6 року у м. Умань відбудеться міжнародний фестиваль повітряних куль «Монгольф'єрія. Квітуча країна». З нагоди 400-річча міста в Умань приїдуть найкращі повітроплавні екіпажи України та інших країн, щоб продемонструвати мешканцям та гостям міста свою майстерність управління тепловими аеростатами.
«Монгольф'єрія» - це новий, удосконалений формат міжнародного повітроплавного фестивалю, який об'єднує не тільки радість польоту, легкість проведення часу, а й відкриває міста з їх величної висоти.
Місто Умань, що не раз за його 400-річну історію ставало епіцентром історичних подій, важливих для нашої країни. Тут розгорталися воістину масштабні битви і величні історії кохання, місто було центром духовності та боротьби, точкою відліку важливих соціальних явищ.
Сьогодні, коли місто святкує свій 400-й день народження, організатори фестивалю вирішили згадати всі ті події і розкрити місто ще з одного ракурсу - з висоти пташиного польоту.
Головна мета фестивалю - звернути увагу на історичну цінність міста, провести гостей і жителів міста стежками історії, і ще раз підкреслити, що лише шануючи своє минуле - можна побудувати майбутнє.
У програмі фестивалю конкурс серед фотографів на кращу фотографію міста з висоти польоту на кулі.
Також, всі охочі мають змогу придбати можливість здійснити повітроплавну подорож на повітряній кулі над містом Умань та насолодитися із неба неперевершеною красою міста.
Ми впевнені, що фестиваль «МОНГОЛЬФ’ЄРІЯ. КВІТУЧА КРАЇНА » - вийде яскравою, незабутньою подією і принесе море позитиву глядачам і учасникам!
Дізнайтесь більше про фестиваль у соціальних мережах мережах:
https://www.fb.com/umanfestival

Сподобалася стаття?
мир тв
загрузка...