У Кропивницькому відбудеться акція "Стоп Путін"

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 1388

14 жовтня о 18:00, українські патріоти у США, Канаді, країнах Європи вийдуть на вулиці своїх міст з мітингом. До акції долучиться і Кропивницький.

Уже більше 30-ти громад в різних країнах долучилося до цієї ініціативи. У такий спосіб діаспора хоче привернути увагу світової спільноти до окупаційної війни в Україні яку проводить Росія на чолі з її президентом Путіном. Окрім того, мітингувальники розробили пакет вимог які скерують до Європарламенту, ОБСЄ, дипломатичних установ по всьому світу. Основна вимога з якою наша діаспора разом з однодумцями вийдуть на вулиці - вивести з території України всі російські окупаційні війська разом зі зброєю. Також активісти вимагатимуть посилити (збільшити) спостережну місію ОБСЄ на окупованій території та звільнити громадян України, які незаконно утримуються у російських тюрмах та в Криму за політично мотивованими і сфабрикованими звинуДІЯ закликає підтримати міжнародну акцію StopPutinsWarInUkraine
Національний рух «Державницька ініціатива Яроша» закликає підтримати міжнародну акцію протесту StopPutinsWarInUkraine,яку 14 жовтня українська діаспора проведе у різних куточках світу. «Хоча зараз події в Криму та на Сході Україні уже майже не висвітлюються світовими медіа, розпочата Путіним гібридна війна ніколи не припинялась і продовжує забирати людські життя», - таким є основний мотив акції StopPutinsWarInUkraine.

В Україні організатором акції StopPutinsWarInUkraine виступив Національний рух «Державницька ініціатива Яроша».

G

Сподобалася стаття?

мир тв